Special offer for companies

Rádi bychom nabídli našim firemním klientům TOP produkty nejen z oblasti vzdělávání.

Speciální produkt Target English je zaměřen výhradně na firemní klientelu, jeho průběh je velmi specifický a jedná se zejména o rychlou, jednorázovou a efektivní pomoc jednotlivcům či úzce profilované skupině zaměstnanců při jejich každodenních činnostech.

Pro všechny zaměstnance, kteří mají již svou angličtinu na min. středně pokročilé úrovni a potřebují hlavně doplnit slovní zásobu ze svého oboru a domluvit se se svými zahraničními kolegy na profesionální úrovni, nabízíme kurzy for Specialists. Pokud Váš typ kurzu není zobrazen v nabídce, neváhejte nás oslovit, kurzy odborné angličtiny jsou tvořeny přímo na míru každé společnosti.

Pokud potřebujete zjistit úroveň znalostí Vašich zaměstnanců, rádi u Vás provedeme Jazykový audit a navrhneme další možný postup při vzdělávání zaměstnanců. Jazykový audit vždy přizpůsobujeme potřebám dané společnosti.

Máme letitou praxi v pořádání nejen kurzů angličtiny, ale i s organizováním Teambuildingových akcí v angličtině. Můžete tak spojit příjemné s užitečným a my vše zařídíme za Vás.

Viditelné výsledky

Oceňujeme především jejich přístup týkající se stanovení a naplňování cílů výuky pro každého jednotlivého studenta naší společnosti.

Mgr. Richard Kruksa
MND a.s.

Dlouhodobá spolupráce

S úrovní nabízených služeb jazykové školy P.A.R.K. jsme spokojeni. Formu, obsah i rozsah jednotlivých kurzů považuji za relevantní...

Olga Dobiášová
Ahold Central Europe, s.r.o.

Spolehlivý partner

Spolehlivý, kvalifikovaný a příjemný obchodní partner, který je schopen reflektovat individuální potřeby firmy i studentů.

JUDr. Jana Nešporová
Home Credit Finance a.s.