Kurzy obecné angličtiny

Kurzy obecné angličtiny tvoří základ každé nabídky kvalitní jazykové školy. Pro pochopení základních pravidel jazyka a osvojení si slovní zásoby je důležité, aby studenti minimálně ze začátku svého studia cizího jazyka věnovali pozornost studiu obecné angličtiny. Po dosažení určité úrovně se potom mohou dále profilovat a studovat v kurzech odborných či např. kurzech manažerských dovedností.

Naši základní nabídku obecné angličtiny pro firmy tvoří kurzy English for Work, které se zaměřují na obecnou angličtinu a snaží se tematicky přiblížit pracovnímu prostředí studentů tak, aby byli rychle schopni si osvojené dovednosti vyzkoušet v praxi a neztráceli motivaci ke studiu.

Na motivaci studentů má velký vliv stanovení konkrétního cíle. V naší nabídce tak naleznete i kurzy připravující na mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge všech úrovní, a to jak kurzy čistě obecné angličtiny, tak i kurzy zaměřené výhradně na obchodní angličtinu.

Pokročilejším studentům nabízíme i kurzy konverzační, jejichž cílem je primárně rozšířit slovní zásobu studentů a naučit je komunikovat v mnoha různých situacích.

Všechny naše nabízené kurzy je možné absolvovat i individuální formou. V takovém případě záleží zejména na peferencích studenta, co bude v kurzu probíráno a studijní plán připravujeme vždy flexibilně.

Photo of Barbora  Šindelová
Barbora Šindelová

Telefon: +420 777 069 461

E-mail:

Specializované otevřené kurzy

17.01.2018

Využíváte anglický jazyk v práci a rádi byste se zlepšili ve své prezentaci? Během telefonování?...

Příjem žádostí POVEZ II – III.výzva byla zahájena 1.11.2017

22.11.2017

Vážení klienti, 1. listopadu byl zahájen příjem žádostí v rámci III. výzvy v projektu POVEZ II. Co...

POVEZ – dotace pro Vaše vzdělávání

19.09.2017

Jak jsme vás dříve informovali, poslední červnový den byl ukončen příjem žádostí ve II. výzvě...