POVEZ – dotace pro Vaše vzdělávání

Jak jsme vás dříve informovali, poslední červnový den byl ukončen příjem žádostí ve II. výzvě projektu POVEZ. Termín vyhlášení III. výzvy je prozatím v nedohlednu a tak se v mezičase podívejme na tento projekt zblízka.

 

Co je POVEZ?


POVEZ znamená „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců“. POVEZ realizuje Úřad Práce, na jehož webu také naleznete nejaktuálnější informace o podmínkách vstupu do projektu a vyhlášení nových výzev. Projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Řečeno ve zkratce, vstup do projektu přinese mnohé papírování, ale při splnění všech podmínek vám bude značná část nákladů na vzdělávání vašich zaměstnanců proplacena.

 

Kdo může a kdo ne


Trochu nudné teorie. Zažádat o dotaci mohou zaměstnavatelé – podnikatelské subjekty (obchodní korporace, OSVČ se zaměstnanci, státní podniky, právnické osoby vykonávající podnikatelskou činnost),  OSVČ – fyzické osoby bez zaměstnanců a nestátní neziskové organizace.

Z účasti na projektu jsou vyloučeny školy, obce, kraje, organizační složky státu, profesní a podnikatelská sdružení, příspěvkové organizace, zaměstnanci provozoven na území Prahy a zaměstnanci pracující na dohodu.

Pokud si nejste jistí, do které kategorie spadáte nebo tu nejste jmenovaní, dokument Podmínky pro zájemce o vstup do projektu vám napoví více. 

 

Angličtina i do vaší firmy


Firemní výuka jazyka nepatří mezi nejlevnější benefity, které můžete svým zaměstnancům nabídnout, nicméně je mezi těmi nejoblíbenějšími. Jazykové kurzy otvírají každé společnosti dveře do světa, profituje z ní stejnou měrou zaměstnanec i zaměstnavatel.

Pokud nad výukou ve vaší společnosti přemýšlíte, ale náklady se vám zdají příliš vysoké, zkuste se zapojit do projektu POVEZ. Jazykové vzdělávání je spolufinancováno po dobu 6 měsíců v minimálním rozsahu 40 hodin (1 hodina = 60 minut). Rádi s vámi prodiskutujeme vaše představy, navrhneme rozvrh pro vaše vzdělávání a poskytneme kvalitního lektora splňující podmínky dotace. S poskytnutou dotací ušetříte až 85 % nákladů za váš kurz.

 

Nebudete sami


Do II. výzvy projektu POVEZ se zapojilo již několik našich klientů. Budeme rádi, pokud jejich řady rozšíříte.

 

A co dál?


Po uplynutí šesti měsíců s námi můžete pokračovat dále. Váš kurz již nebude dotovaný, ale všechny naše služby vám budou k dispozici i nadále.

 

Photo of Barbora  Šindelová
Barbora Šindelová

Telefon: +420 777 069 461

E-mail:

Photo of Romana  Helešicová
Romana Helešicová

Telefon: +420 608 000 578

E-mail:

Specializované otevřené kurzy

17.01.2018

Využíváte anglický jazyk v práci a rádi byste se zlepšili ve své prezentaci? Během telefonování?...

Příjem žádostí POVEZ II – III.výzva byla zahájena 1.11.2017

22.11.2017

Vážení klienti, 1. listopadu byl zahájen příjem žádostí v rámci III. výzvy v projektu POVEZ II. Co...

POVEZ – dotace pro Vaše vzdělávání

19.09.2017

Jak jsme vás dříve informovali, poslední červnový den byl ukončen příjem žádostí ve II. výzvě...